הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

שדרוג מטבחים

יש לכם מטבח שאתם מאוד אוהבים, אבל הוא הפך להיות קצת מיושן, וקצת נמאס לכם מהמראה שלו. האם אתם יכולים לשדרג את המטבח הקיים מבלי לקנות מטבח חדש לגמרי? התשובה היא בהחלט כן, והאפשרויות של שדרוג מטבחים העומדות בפניכם הן רבות ומגוונות. אחרי שאמרנו את זה, הנושא של שדרוג והשבחה של מטבחים קיימים הוא נושא מורכב הדורש רמה מקצועית גבוהה מאוד, ועל כן אתם רוצים למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר, כאלה המציעים את השירות באופן ספציפי.

חידוש והשבחה של כל מטבח לכל מטבח

רמ אור מטבחים וארונות מציעה לכם שירות ספציפי של שדרוג כל מטבח בכל מצב, לכל רמה שתבחרו. התהליך של שדרוג מטבחים כולל בדיקה מעמיקה של המטבח הקיים ומצבו, מצב העץ, החיבורים, המבנה ועוד. בהמשך הדרך, מגובשת תכנית עיצוב ובנייה הכוללת החלפת רכיבים, הוספת חלקים נוספים, הרחבת המטבח הקיים, גריעה של מרכיבים שאין בהם עוד צורך, הוספת חיפויים ופריטי עיצוב מגוונים ועוד. כל התהליך מבוצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בהיבטי העיצוב ובהיבטים הטכניים של בניית מטבחים.

אנשי המקצוע לרשותכם

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהגיע למרכז המטבחים שלנו בראשון לציון, ולקבל את כל המידע ואת הפרטים הדרושים לכם כדי להבין כיצד נוכל לשדרג עבורכם את המטבח לכל מטבח שתרצו. מומחי העיצוב ובניית המטבחים של רמ אור עומדים לרשותכם וישמחו לבנות עבורכם תכנית מלאה ומוגמרת של שדרוג המטבח שלכם בדיוק כפי שאתם מדמיינים ובדיוק כפי שמתאים לכם על פי מאפייני השטח והעדפות העיצוב שלכם.

רמ אור מטבחים וארונות - המומחים במטבחים

רמ אור היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, התקציב העומד לרשותו וטעמו האישי. החברה מיישמת טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, ומציעה מטבחים מודרניים, יוקרתיים, קלאסיים, קטנים, כפריים ועוד במסגרת קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו. חברת רמ אור הממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון פעילה מזה 25 שנה, משרתת שורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ, ואוחזת במוניטין של איכות ושירות, מוניטין שעובר בחברה מדור לדור.

מטבח

מטבחים במבצע מטורף! לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ונשמח לעזור
whatsapp instagram