הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

עיצוב פנים מטבחים

אם אתם עוברים תהליך של שיפוץ הבית ובמסגרתו כוללים גם פרויקט של עיצוב פנים מטבחים הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, ולמעשה במקרים רבים נחשב לאחד המרכיבים המרכזיים בכל תהליך של עיצוב פנים. המטבח הוא חדר שבו אנו מבלים זמן רב במשך היום הן לצורך אכילה, הן לצורך בישול והכנת ארוחות והן לצורך ישיבה מהנה של בני המשפחה על כוס קפה, עוגה או גלידה. מן הסתם החדר הזה צריך להיות נעים, מזמין ונוח והוא צריך להיות כזה הן כאשר אתם יושבים בו בשביל הכיף, הן כאשר אתם אוכלים בו ארוחות משפחתיות והן כאשר אתם מבשלים בו.

התאמת המטבח לכל השימושים בו

במסגרת התהליך של עיצוב פנים עליכם לקחת בחשבון שאלות כדוגמת התאמת עיצוב המטבח לעיצוב הכללי של הבית, התאמת העיצוב לאווירה שאתם רוצים ליצור, מידת הפונקציונליות שהמטבח מספק לכם הן לצורך בישול ואפיה והן לצורך הפעולות היומיומיות האופייניות של עבודה במטבח כמו הכנת ארוחות בוקר, טוסטים, חימום במיקרוגל וכדומה. מן הסתם, אם אתם עוברים את התהליך עם איש מקצוע הוא יוכל להכווין אתכם בצורה מדוייקת לכל אורך התהליך.

סיוע מקצועי בשיתוף פעולה

את הייעוץ המקצועי כולל גיבוש תכנית העיצוב למטבח ובשיתוף פעולה עם מעצב הפנים האישי שלכם, תוכלו לקבל בחברת רמ אור מטבחים וארונות. לרשותכם שורה של אנשי מקצוע המתמחים בתחום של עיצוב פנים מטבחים וכל מה שביניהם. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל הסיוע הנדרש לכם לבחירת המטבח ועיצובו במסגרת פרויקט עיצוב הפנים של דירתכם.

מעצבים עבורכם את המטבח המושלם

רמ אור היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בייצור מגוון רחב של מטבחים בהתאמה אישית ובמגוון סגנונות עיצוב לרבות מטבחים מודרניים, יוקרתיים, קלאסיים, קטנים, כפריים ועוד במסגרת קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו. מרכז התצוגה של החברה ממוקם באזור התעשייה החדש של ראשון לציון, וכך גם מרכז הייצור בו מיישמת החברה טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי.

מטבח

מטבחים מעוצבים זה רם אור
whatsapp instagram