הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

עיצוב מטבחים קטנים

אם חדר המטבח שלכם הוא קטן יחסית, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בחברה טובה. למעשה, מרבית המטבחים הטיפוסיים הם קטנים הרבה יותר מאלו שתראו בקטלוגים הצבעוניים, אבל בידיים המקצועיות הנכונות תוכלו לעצב מטבח קטן בדיוק כפי שאתם אוהבים גם בתוך חדר המטבח קטן המימדים בביתכם. עיצוב מטבחים קטנים הוא תהליך הדורש רמה מקצועית גבוהה, יכולת יצירתית גבוהה ויכולת טכנולוגית מתקדמת על מנת לממש כל רעיון, העדפה או טעם אישי של הלקוח בתוך המרחב הקטן הקיים.

כל סגנונות העיצוב בכל מידה

ברמ אור מטבחים וארונות תוכלו לגלות עולם שלם של עיצוב מטבחים קטנים באמצעות שורה של אנשי מקצועי המתמחים בתחום של עיצוב מטבחים ומציעים לכם את היכולת לבחור את סגנון העיצוב המתאים לכם, כפרי, מודרני, יוקרתי, וינטג', קלאסי או כל סגנון אחר, שילוב של מגוון חומרי גלם לרבות עץ מלא, עץ רגיל, פולימר מוקשח, זכוכית, אלומיניום, נירוסטה, שיש, פורצלן ועוד, וכמובן מגוון רחב של אלמנטים עיצוביים, מרקמים, צבעים, שילובי צבעים וכדומה.

שילובי טכנולוגיות מטבח מתקדמות

בנוסף, תוכלו לגלות עולם שלם של פונקציונליות עם טכנולוגיות מתקדמות לשימוש במטבח, ארונות עם דלתות הזזה, מגירות ודלתות עם סגירה מבוקרת, טכניקות עיצוב למקסימום ניצול של השטח ופרישה חכמה של מרכיבי המטבח על מנת להתאים את המטבח בצורה אידיאלית לחדר המטבח, ולהותיר בידיכם את היכולת ליהנות ממטבח מרווח, שימושי ומלא אווירה בדיוק כפי שאתם מדמיינים אותו כעת בראשכם. צרו איתנו קשר עוד היום, בקרו אותנו במרכז המטבחים וגלו עולם שלם של מטבחים בכל מידה.

רמ אור ממלכה של מטבחים מתקדמים

רמ אור מטבחים וארונות הממוקמת באזור התעשייה החדש בראשון לציון, פעילה מזה 25 שנה בשוק המטבחים הישראלי ומספקת מגוון רחב של סוגי מטבחים ושירותי תכנון, עיצוב וייצור של מטבחים בכל סגנון עיצוב, בכל מידה ועל פי דרישות הלקוח. רמ אור היא חברת בוטיק משפחתית בעלת מוניטין יוצא דופן של איכות ושירות ללא פשרות, מוניטין שעובר בחברה מדור לדור. בחברה מיושמות טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, באופן שמאפשר לחברה להציע קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו.

מטבח

מטבחים קולקציית 2019 – אל תפספסו והיכנסו לאתר שלנו עוד היום
whatsapp instagram