הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

עיצוב מטבחים כפריים

אם אתם כבר יודעים שאתם רוצים מטבח כפרי, אתם רוצים להכיר יותר את המשמעות של העניין על מנת להבטיח שאתם קונים לעצמכם מבטח כפרי איכותי וחכם שיחזיק מעמד לאורך שנים. אחד המוטיבים המרכזיים בכל תהליך של עיצוב מטבחים כפריים הוא שילוב של עץ מלא ואיכותי. העניין הוא שהעץ המלא לא אמור להופיע בכל חלקי המטבח, וישנם מרכיבים בהם העץ המלא הופך להיות דווקא חסרון שיכול להוביל לשחיקה מואצת של חלקי המטבח ובסופו של דבר לקצר את חייו.

בניית המטבח בצורה מקצועית ונכונה

כך למשל, דלתות ארונות המטבח שלכם, אם מדובר בדלתות ציר, אינן אמורות להיות עשויות עץ מלא ב 100%, שכן עץ מלא הוא עץ כבד מאוד, שיכול בתוך זמן קצר ליצור עיוותים קטנים בזוויות הארון, ולהוביל להטיית הדלתות הצידה. גם אם הדלת תישאר במקומה, העיוותים אכן יתרחשו, ולאט לאט תוכלו לראות את דלתות המטבח מתחילות להתעקם ולעוות את כל המראה של המטבח. עיצוב מטבחים כפריים הוא מקצוע בפני עצמו, מקצוע שצריך להביא לידי ביטוי גם ידע טכני מקצועי וגם יכולת עיצוב מתקדמת.

מגוון רחב של מטבחים בגדלים ועיצובים שונים

במרכז המטבחים של רמ אור מטבחים וארונות תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מטבחים כפריים בגדלים שונים, עיצובים שונים, שילובי חומרים שונים, צבעים שונים ומרקמים שונים, וכן לקבל את כל המידע והפרטים הדרושים לכם אודות מטבחים אלה על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהתחיל לתכנן את המטבח הכפרי המנצח שאותו אתם כל כך רוצים.

רמ אור מטבחים וארונות - מרכז המטבחים הישראלי

רמ אור מטבחים וארונות היא חברה המתמחה בייצור, תכנון ועיצוב של מטבחים בהתאמה אישית ללקוח, ומציעה מגוון רחב של סגנונות עיצוב כדוגמת עיצוב כפרי, יוקרתי, מודרני, עכשווי, קלאסי ועוד. החברה מיישמת טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, ומציעה מטבחים מודרניים, יוקרתיים, קלאסיים, קטנים, כפריים ועוד במסגרת קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו. פעילות רמ אור מטבחים וארונות מבוססת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון, משם מספקת החברה שירות יוצא דופן מזה 25 שנה למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ.

מטבח

מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית ללקוח במחירים בלעדיים עכשיו ברם אור
whatsapp instagram