הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

נגר מטבחים

עץ הוא אחד המרכיבים המרכזיים בכל מטבח ביתי, ולמעשה כל המטבחים מיוצרים על ידי נגרים, בין שמדובר על נגרים המבצעים את בניית המטבח בעבודת יד, ובין שמדובר על מפעל לייצור מטבחים ובו עובדים נגרים מקצועיים רבים האחראיים על שלבים שונים של תהליך הייצור. את המטבח שלכם תוכלו להזמין מחברה המציעה מגוון רחב של דגמי מטבחים, או להזמין אצל נגר מטבחים פרטי שיבנה עבורכם את המטבח בעצמו.

מגוון אפשרויות מול התמחות אישית

יחד עם זאת, בהקשר זה אתם רוצים להיות מודעים למשמעויות של הדברים. חברה המתמחה בתחום של ייצור מטבחים היא חברה המחזיקה בידע מקצועי רב מאוד, ובעלת ניסיון במגוון רחב של סגנונות עיצוב, טכנולוגיות מטבחים מתקדמים, מנגנונים מתקדמים ושלל פרטי ידע טכני החשובים לייצור מטבחים בדיוק על פי הדרישות שלכם. נגר מטבחים בודד הוא למעשה איש מקצוע הפועל על פי קו אישי קבוע, אך מצד שני מעניק לכם מטבח בעבודת יד איכותית.
מטבחים חדשים ושדרוג מטבח קיים עושים רק בחברה המובילה בארץ!


ליהנות מכל העולמות

אצל רמ אור מטבחים וארונות תוכלו ליהנות משני העולמות גם יחד. חברת רמ אור היא חברת מטבחים המציעה לכם דגמי מטבחים מן המדף, אבל גם ובעיקר מתמחה בתחום של ייצור מטבחים בהתאמה אישית ללקוח, על ידי שורה של נגרים מקצועיים המייצרים את המטבחים במפעל ייצור בעל טכנולוגיות ייצור מתקדמות. לרשות החברה ידע מקצועי נרחב וניסיון של 25 שנה בעולם המטבחים מה שמבטיח לכם חשיפה גבוהה למגוון רחב של אפשרויות. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים כדי להבין את היתרונות בעבודה איתנו.

עולם של מטבחים ברמ אור

רמ אור היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, התקציב העומד לרשותו וטעמו האישי. חברת רמ אור מטבחים וארונות ממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון שם גם מבצעת החברה את פעילות הייצור שלה באמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי. החברה פעילה מזה 25 שנה, משרתת שורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ, ואוחזת במוניטין יוצא דופן של איכות ושירות ללא פשרות, מוניטין שעובר בחברה מדור לדור.

מטבח
whatsapp instagram