הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מעצבי מטבחים

עיצוב מטבחים הוא מקצוע הרבה יותר מורכב ממה שניתן לחשוב. עבור אדם מן השורה מטבח הוא מטבח הוא מטבח, והוא כולל ארונות תחתונים, ארונות עליונים, מדפים, נישה לכיריים, נישה לתנור ולמיקרוגל וזהו פחות או יותר. אלא שאם תגיעו לאולם התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות בראשון לציון, תוכלו לגלות שעולם המטבחים הוא עולם רחב, מגוון ועשיר הרבה יותר, ולמעשה טווח האפשרויות בו הוא אין סופי. כדי להבין את המשמעות, אפשר פשוט לחשוב על אותם מטבחים בסיסיים שהיו מגיעים בעבר עם הבית לאחר רכישתו מהקבלן, לעומת המטבחים שאפשר למצוא היום.

כשרון וידע מקצועי

את עבודת עיצוב המטבחים מבצעים מעצבי מטבחים מקצועיים שמגיעים מעולם העיצוב אבל יוצרים התמחות ספציפית סביב עולם המטבחים. עיצוב הוא כמובן כשרון וטעם אישי, אבל הוא הרבה מעבר לכך. בעולם העיצוב ישנם כללים ברורים, קווים מנחים וידע מקצועי רב שמכתיבים את עבודת המעצב, ובמקרים רבים מה שנראה כמו הצלחת עיצוב מסחררת במבט ראשון, היא בעצם כשלון גדול שמחכה שיגלו אותו ככזה.

עובדים בשיתוף פעולה

בדיוק מהסיבות האלה, כאשר אתם עובדים עם מעצבי מטבחים, אתם רוצים שמעצבים אלה יעניקו לכם את החופש להעלות ולהציף רעיונות, אך מצד שני גם ידעו לבלום, להכווין ולהוביל אתכם על פי הידע המקצועי שלהם. המדובר בעבודה משותפת שצריכה להתנהל כמו ריקוד טנגו כשכל אחד נותן משלו עד לקבלת התוצאה המושלמת, וזו בדיוק החוויה לה אתם יכולים לצפות בעבודה עם רמ אור מטבחים וארונות.

רמ אור מטבחים וארונות מעצבים לכם מטבח מושלם

רמ אור מטבחים וארונות היא חברה המתמחה בייצור, תכנון ועיצוב מטבחים בהתאמה אישית ללקוח בהתאם למסגרת התקציב העומד לרשותו, להעדפות שלו, למידות חדר המטבח שלו ולטעמו האישי. בחברתנו ניתן למצוא שורה של דגמים מוכנים מן המדף ולהזמין אותם כפי שהם, ניתן לשדרג אותם ולערוך בהם שינויים על פי טעמכם, וניתן גם להזמין מטבח תפור אישית שמתוכנן ומעוצב מאפס. רמ אור מטבחים וארונות פעילה מזה 25 שנה בשוק המטבחים הישראלי, ונחשבת לאחת החברות המובילות עם מוניטין יוצא דופן של איכות ושירות ללא פשרות.

מטבח

מטבחים במבצע מטורף! לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ונשמח לעזור
whatsapp instagram