הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבח עם אי

אם אתם מחפשים מטבח מודרני בעיצוב החדיש ביותר וברמת השימושיות הגבוהה ביותר, אתם רוצים לבחון את האפשרות של מטבח עם אי. אי במטבח הוא למעשה אי של פונקציות שימושיות שגם מעניק למטבח שלכם פאן עיצובי משמעותי ובעל נוכחות. האי בא למלא שלוש מטרות מרכזיות: הוא משמש כמשטח עבודה עליו ניתן להכין אוכל מעבר למשטח השיש הרגיל, הוא משמש כשולחן אוכל עליו ניתן לאכול כל המשפחה עם סידור של כסאות מתאימים מסביב, והוא משמש כמרכז לאחסון כלי מטבח ופריטי עיצוב במגירות ונישות שונות הפזורות בו.

מתאים כמעט לכל מטבח

מעבר לכל אלה, האי מעניק למטבח גם מראה מודרני יותר שמשקף ערכים של תחכום, נוכחות, יעילות ופונקציונליות. העניין הוא שלא כל חדר מטבח מתאים להכיל בתוכו מטבח עם אי וישנם מטבחים קטנים במיוחד בהם אין אפשרות לשלב אי בדיוק כפי שלא ניתן לשלב בהם שולחן אוכל. יחד עם זאת, האפשרויות העומדות בפניכם הן הרבה יותר רחבות מאשר אתם חושבים, ובמרבית המטבחים אפשר להחליף את שולחן האוכל באי ולהרוויח גם שטח אחסון גדול יותר, גם עיצוב מודרני יותר, וגם ניצול טוב יותר של שטח המטבח.

ייעוץ והכוונה מקצועית

באולם התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מטבחים ואיים במגוון גדלים, עיצובים ואפשרויות שימוש שונות ומגוונות. אנשי המקצוע שלנו עומדים לרשותכם על מנת להתאים לכם את האי המיטבי בהתאם למאפייני חדר המטבח שלכם, העיצוב המועדף עליכם, וכמובן על פי הדרכתם המקצועית הן בהיבט העיצוב והן בהיבט הטכני.

רמ אור מטבחים וארונות – כל מטבח לכל לקוח

רמ אור היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, התקציב העומד לרשותו וטעמו האישי. החברה הממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון פעילה מזה 25 שנה, משרתת שורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ, ונהנית ממוניטין גבוה של איכות ושירות ללא פשרות. פעילות הייצור של החברה מבוססת על טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, ומאפשרת לחברה לייצר מגוון מטבחים במסגרת קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו.

מטבח עם אי מהמם

מטבחים חדשים ושדרוג מטבח קיים עושים רק בחברה המובילה בארץ!
whatsapp instagram