הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים קלאסיים

בכל פעם שאתם יוצאים למבצע חיפושים סביב מוצר שאין לכם ידע מקצועי סביבו, אתם שומעים עוד ועוד ביטויים שאתם לא ממש מבינים את המשמעות שלהם, אבל האם בכל זאת אמורים להגיד לכם משהו. אם כך, למה הכוונה בביטוי מטבחים קלאסיים? מה הוא מטבח קלאסי, ובמה הוא שונה ממטבחים אחרים? ובכן, מטבח קלאסי הוא למעשה מטבח שיודע להציע לכם את הרמה הפונקציונלית הבסיסית שמצופה מכל מטבח וזה אומר ארונות מטבח תחתונים, ארונות מטבח עליונים, משטח עבודה משיש, נישה לכיריים, נישה לתנור ונישה למיקרוגל.

מה צריך יותר מבסיס?

בשלב הזה, אתם עשויים לשאול את עצמכם מה עוד צריך חוץ מזה, והתשובה היא כמובן שצורך הוא עניין יחסי ולכל אחד יש צרכים שונים במטבח שלו. מעבר לזה, מדובר לא רק בצורך אלא גם ברצון והעדפות אישיות. כך למשל, אנשים המעדיפים מטבחים יוקרתיים ירצו לשלב טכנולוגיות מתקדמות של סגירת מגירות ודלתות בצורה מבוקרת, שילובי מנגנונים חכמים לפתיחה וסגירה של נישות מודולאריות במטבח וכדומה.

 

כל מה שאתם צריכים לדעת על מטבחים

אם אתם רוצים להבין את כל הניואנסים הקטנים שבין מטבחים קלאסיים ובין מטבחים אחרים, אתם רוצים לשבת עם אנשי המקצוע המתאימים, ואותם תוכלו למצוא במרכז המטבחים הארצי של רם אור מטבחים בראשון לציון. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהגיע לפגישת התרשמות בה תוכלו לקבל את כל המידע ואת כל הפרטים הדרושים לכם להבין היכן אתם עומדים, מול מה אתם עומדים ומה היא ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

מרכז המטבחים הארצי של רם אור

רם אור מטבחים היא חברה משפחתית המתמחה בתכנון, עיצוב וייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח, טעמו האישי ומסגרת התקציב העומד לרשותו. חברת רם אור ממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון וממיקומה זה מספקת שירות למגוון רחב של לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כבר יותר מ 25 שנה. לרשותנו מתקן ייצור מתקדם בסטנדרטים גבוהים, בו אנו מייצרים מגוון רחב של מטבחים בסגנונות עיצוב שונים, רמות שונות של פונקציונליות ושימושיות, וכמובן רמות מחיר משתנות המאפשרות לכל אחד למצוא את המטבח המתאים לו ביותר.

 
whatsapp instagram