הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים קטנים


מטבחים קטנים מותאמים אישית

מטבח החלומות שלכם לא צריך חדר מטבח ענק כדי להפוך למציאות. למעשה, כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של מטבחים קטנים המותאמים לחללים קטנים המאפיינים את הבית הטיפוסי. אם אתם בודקים עכשיו אפשרויות לרכישת מטבח חדש, אתם לבטח נתקלים באין ספור קטלוגים המציעים לכם מטבחים מעוצבים במגוון סגנונות, וכולם נראים מרהיבים, אבל גם מאוד גדולים, הרבה יותר גדולים ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם בתוך חדר המטבח הקטן.
מטבחים מעוצבים זה רם אור


מגוון שילובי צבעים, מרקמים ועיצובים

באולם התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של דגמי מטבחים קטנים המותאמים למידות של המטבח הקטן והממוצע. מקצועני העיצוב של רמ אור ישבו איתכם על כל פרטי חדר המטבח שלכם, על העיצובים שאתם מדמיינים וחולמים עליהם, על שילובי החומרים, הצבעים, המרקמים והפונקציות שאתם רוצים לכלול במטבח שלכם, ויעצבו עבורכם את המטבח הקטן האולטימטיבי המותאם בדיוק למידות חדר המטבח שלכם, מבלי לדלג על שום פרט שאותו תמיד רציתם לשלב במטבח החלומות שלכם.

פתרונות מטבחים לכל מידה וגודל

בביקור אחד באולם התצוגה של רמ אור, תוכלו להבין שאין צורך במטבח גדול כדי ליהנות מרמת עיצוב יוצאת דופן, מיכולת לממש מגוון פונקציות מתקדמות במטבח, ומיכולת ליהנות מחדר מטבח מרווח, מעוצב ונעים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו וללמוד כיצד תוכלו לשלב את ארונות המטבח בצבעים ובעיצובים המועדפים עליכם, את נישות התנור והמיקרוגל, את משטח העבודה שעליו תוכלו להניח מגוון רחב של אביזרי מטבח, וכמובן את המראה הכללי שעליו תמיד חלמתם במטבח הפרטי שלכם.

מטבח החלומות שלכם אצל רמ אור מטבחים וארונות

רמ אור מטבחים וארונות פעילה בשוק המטבחים הישראלי מזה 25 שנה, בעלת מוניטין יוצא דופן של איכות ושירות, ופועלת כחברת בוטיק משפחתית המספקת שירותי תכנון, עיצוב וייצור מטבחים ללקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים בכל רחבי הארץ. כל מטבחי החברה מיוצרים באמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי. חברת רמ אור מטבחים וארונות מציעה מטבחים במגוון סגנונות עיצוב, מידות ושילובי חומרי גלם מכל סוג.

מטבח
whatsapp instagram