הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים קטנים מעוצבים

אם אתם מחפשים מטבח חדש לבית, לבטח בחנתם כבר לא מעט קטלוגים, ולבטח כבר שמתם לב שבכל הקטלוגים האלה מופיעים מטבחים גדולים ומעוצבים, ששטחם בערך כפול או משולש משטח המטבח שלכם. אם זה הוא אכן המצב, אתם לא צריכים לדאוג, ובטח לא להרגיש לבד. מרבית המטבחים הטיפוסיים הם מטבחים קטנים יותר מאשר מטבחי הקטלוג, אבל הבשורה הטובה היא שתוכלו למצוא מבחר גדול של מטבחים קטנים מעוצבים שיכולים להתאים גם למטבח שלכם.

מטבחים מנצחים בכל גודל

באולם התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות תוכלו למצוא מגוון רחב של מטבחים בכל מידה, המתאימים גם למטבחים קטנים בכל גודל. בנוסף לכך, תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע של רמ אור, ולגבש לעצמכם תכנית עיצוב למטבח הקטן שלכם לבנייה בהתאמה אישית מאפס בדיוק על פי ההעדפות, הרעיונות והחלומות שלכם. מטבח גדול זה בהחלט דבר חשוב בכל בית, אבל אם אין לכם מטבח גדול, זה לא אומר שאתם לא יכולים ליהנות ממטבח פונקציונלי, שימושי מאוד ומעוצב על פי מיטב יכולות העיצוב הקיימות היום.

מתאימים לכם את המטבח

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, להתרשם משורה של מטבחים קטנים מעוצבים, ולבחון שורה של אפשרויות להתאים את המטבח לדרישות שלכם, למידות שלכם ולהעדפות העיצוב שלכם. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם בבחירת חומרי הגלם, המרקמים, הצבעים, מנגנוני ההפעלה, טכנולוגיות שניתן לשלב, שילובי חומרים ועוד.
מטבחים קולקציית 2019 – אל תפספסו והיכנסו לאתר שלנו עוד היום


רמ אור מרכז המטבחים של ישראל

רמ אור מטבחים וארונות היא חברת בוטיק המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, טעמו האישי והתקציב העומד לרשותו. חברת רמ אור ממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון ופעילה מזה 25 שנה, משרתת מגוון לקוחות בכל רחבי הארץ, ובעלת מוניטין רב של איכות ושירות לכל לקוח וללא פשרות, מוניטין שעובר בחברה מדור לדור. חברת רמ אור מיישמת טכנולוגיות מתקדמות וסטנדרטים גבוהים בייצור, מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, ומציעה מגוון רחב של מטבחים מודרניים, יוקרתיים, קלאסיים, קטנים, כפריים ועוד במסגרת קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו.

מטבח
whatsapp instagram