הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים פורמייקה

אחד המרכיבים החשובים ביותר בייצור מטבחים מעץ הוא רכיב הפורמייקה. למעשה, כל המעטפת החיצונית של העץ היא פורמייקה, כמובן בחלק מן המטבחים ולא בכולם, כך שחלק חשוב ומרכזי בתהליך העיצוב של המטבח מבוסס למעשה על הפורמייקה עצמה, על הסוג שלה, הצבע, המרקם וכדומה. בעוד שבעבר היו ארונות ורהיטים בכלל עשויים מעץ מלא, היום ישנם סוגים שונים של עץ מעובד, שאין שום דבר להציג אותו כפריט עיצוב אטרקטיבי, ולכן השימוש בפורמייקה הפך להיות כל כך פופולארי והכרחי על מנת לייצר מטבחים זולים, יעילים ואטרקטיביים.

בחירת חומרי גלם איכותיים

בבחירת מטבחים פורמייקה הוא נושא מרכזי שאתם רוצים לתת עליו את הדעת, הן מבחינת איכות הפורמייקה והן מבחינת העיצוב שלה. אתם רוצים לבחון שורה של סגנונות פורמייקה בצבעים שונים, דוגמאות שונות, מרקמים שונים ומאפיינים שונים. כמו כן, אתם רוצים לוודא שמדובר בפורמייקה איכותית, עמידה במים עד כמה שניתן, ובעלת המרקם, הגימור והברק המתאים לכם ביותר. ככל שתעמיקו יותר בתחום תגלו שישנם יותר ויותר פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון, ועל כן אתם רוצים שאת התהליך ילווה גם איש מקצוע.

כל האפשרויות פתוחות בפניכם

במרכז המטבחים של רמ אור מטבחים וארונות תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי יסודי ומעמיק סביב עיצוב מטבחים בכלל וסביב עולם הפורמייקה בפרט. באולם תוכלו לצפות במגוון רחב של מטבחים פורמייקה במגוון דוגמאות ועיצובים, פריטי עיצוב כמו דלתות ארונות, ידיות, מוטות טלסקופיים, כסאות, שולחנות, משטחי עבודה וכדומה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לבנות לעצמכם את המטבח עליו תמיד חלמתם.

רמ אור מעצבים לכם את המטבח המושלם

רמ אור היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בתכנון, עיצוב וייצור של מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח והתקציב העומד לרשותו. החברה מספקת מגוון שירותי ייעוץ, תכנון מטבחים בעיצוב עצמאי, שירותי עיצוב וייעוץ בעיצוב וכמובן ייצור מטבחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק המטבחים הישראלי. חברת רמ אור פעילה בישראל מזה 25 שנה ומציעה את שירותיה למגוון רחב של לקוחות הן במגזר הפרטי, הן במגזר העסקי והן במגזר המוסדי מכל רחבי הארץ. פעילות החברה מתנהלת ממרכז הרהיטים באזור התעשייה החדש של ראשון לציון שם ניתן להתרשם ממגוון המטבחים המוצעים על ידי החברה.

מטבח

מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית ללקוח במחירים בלעדיים עכשיו ברם אור
whatsapp instagram