הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים עם אי

אם אתם רוצים מטבח מודרני שגם מעניק לכם את רמת הפונקציונליות הגבוהה ביותר לה ניתן לצפות ממטבח, אתם רוצים לבדוק מטבחים עם אי במרכזם. קונספט האי הוא קונספט חכם במיוחד המאפשר לכם לנצל מבנה אחד במרכז המטבח לארבע מטרות שונות: האי יכול לשמש אתכם לצורך אחסון כלי מטבח כמו צלחות, כוסות, סכו"ם וכדומה, האי יכול לשמש אתכם כמשטח עבודה נוסף פרט לשיש הסטנדרטי שאפשר למצוא בכל מטבח, הוא יכול לשמש אתכם כשולחן אוכל עם סידור כסאות מסביב לכל בני המשפחה, והוא יכול לשמש אתכם גם כפריט עיצוב בעל נוכחות במרכז המטבח, ושבו אפשר לשלב גם אלמנטים עיצוביים נוספים כמו סידור של בקבוקי יין, מיניאטורות ועוד.

התאמת המטבח לחדר המטבח

אחרי שאמרנו את זה, אי הוא מרכיב גדול ומשמעותי במטבח, ולכן חשוב מאוד להתאים אותו לכל מטבח בהתאם לגודל שלו. אם יש לכם מטבח קטן, אין זה אומר שהתחום של מטבחים עם אי הוא לא התחום שלכם, זה רק אומר שצריך לתכנן את המטבח נכון יותר ולהתאים אותו לחדר המטבח שלכם. כמו כן, אם יש לכם שולחן אוכל במטבח, תוכלו לסלק את השולחן שכן האי עצמו משמש כשולחן אוכל, וזה לכשעצמו הופך את האי לעניין רלוונטי יותר למרבית חדרי המטבח.
 

כל מה שצריך כדי לעצב מטבח מנצח

אצל רמ אור מטבחים וארונות תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מטבחים, איים, ועוד שורה ארוכה של פריטי עיצוב ופריטים פונקציונליים למטבח, במגוון רחב של עיצובים וסגנונות. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל ייעוץ מקצועי בהיבטי העיצוב, התכנון והשימושיות של המטבח.

רמ אור מטבחים וארונות מרכז המטבחים של ישראל

רמ אור מטבחים וארונות היא חברה המתמחה בייצור מטבחים על פי העדפות הלקוח. החברה מציעה דגמים מובנים מן המדף, וכן את האפשרות לתכנן ולעצב את המטבח שלכם מאפס. לרשות החברה שורה של אנשי מקצוע, ומרכז ייצור המבוסס על סטנדרטים גבוהים של ייצור ומיועד לייצר כל סוג של מטבח בכל סגנון ועל פי כל דרישה של לקוח. החברה פעילה בישראל מזה 25 שנה, ובעלת מוניטין יוצא דופן של איכות ושירות ללא פשרות.

מטבחים עם אי דקורטיבי

מטבחים במחירים ששוברים את השוק – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר במחיר הטוב ביותר!
whatsapp instagram