מטבחים מעוצבים


מטבחים מעוצבים בדיוק כמו שחלמתם

בין שאתם נכנסים לדירה חדשה שזה עתה קניתם, ובין שאתם מעוניינים להחליף את המטבח בדירה הנוכחית שלכם, כדאי שתדעו שעולם המטבחים הוא עולם רחב ומגוון המאפשר לכם ליצור את מטבח החלומות שיהפוך את חדר המטבח לאחד החדרים היפים והאהובים ביותר בבית. באולם התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות תוכלו למצוא מגוון רחב של מטבחים מעוצבים במגוון סגנונות עיצוב ותוך שימוש במגוון רחב של חומרי גלם איכותיים.

שילובי חומרים, מרקמים, צבעים וסגנונות עיצוב

רמ אור מציעה לכם מטבחים בעיצוב קלאסי, מודרני, וינטג, כפרי, יוקרתי או כל קו עיצוב אחר, כשבתוך כל אחד מן הסגנונות האלה אתם יכולים להביא את עצמכם לידי ביטוי בצורה מלאה עם אין ספור שילובים של עיצובים וחומרים: עץ רגיל, עץ מלא, אלומיניום, זכוכית, פולימר מוקשח, נירוסטה, שיש, פורצלן וכל חומר אחר שתרצו לשלב בכל תצורה שמתאימה לכם. העיצוב הסופי יביא לידי ביטוי את כל החלומות והרעיונות שלכם, תוך שמירה על כללי עיצוב מקצועיים שתוכלו ללמוד מאנשי המקצוע שלנו.

פותחים בפניכם עולם שלם של אפשרויות

כדי להכיר את העולם של מטבחים מעוצבים אתם רוצים להגיע אל אולם התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות ולשבת עם אנשי המקצוע שלנו, שיציגו בפניכם שורה של אפשרויות שאולי לא ידעתם על קיומם, ייעצו לכם לגבי תכנון המטבח, אפשרויות העיצוב ויצירת הסביבה הפונקציונלית והנוחה ביותר לעבודה במטבח. עיצוב הוא אמנם עניין של טעם וכשרון, אבל גם עניין ידע ורמה מקצועית, ואת השילוב בין כל אלה תוכלו לקבל אם רק תיצרו איתנו קשר עוד היום ותספרו לנו על מטבח החלומות שלכם.

מרכז המטבחים הארצי של רמ אור מטבחים וארונות

רמ אור מטבחים וארונות מתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, מסגרת התקציב העומד לרשותו והטעם האישי שאותו הוא רוצה להביא לידי ביטוי במטבח האישי. רמ אור היא חברת בוטיק משפחתית הפעילה מזה 25 שנה בשוק המטבחים הישראלי, בעלת מוניטין של איכות ושירות יוצאי דופן. החברה מיישמת טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, ומציעה מטבחים מודרניים, יוקרתיים, קלאסיים, קטנים, כפריים ועוד במסגרת קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו.

מטבחים מעוצבים בשפלה