הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים מיוחדים

המונח מטבחים מיוחדים הוא מונח גג שבתוכו אפשר לכלול מגוון רחב של מטבחים, ולמעשה ניתן להפוך כל מטבח למטבח מיוחד באמצעות הוספת רכיבים מיוחדים, מנגנונים מיוחדים וטכנולוגיות מיוחדות. מן הסתם, הייחודיות של כל מטבח הוא עניין סובייקטיבי, ומה שנראה מיוחד לאחד, עשוי להיראות כסטנדרטי לאחר. אצל רמ אור מטבחים וארונות תוכלו למצוא את כל הטכנולוגיות, כל הטכניקות וכל המנגנונים החדישים ביותר שיסייעו לכם לבנות ולהרכיב את המטבח המיוחד שלכם, או להפוך את המטבח הנוכחי שלכם למטבח מיוחד.
  

הוספת רכיבים, טכנולוגיות ומנגנונים מיוחדים למטבח שלכם

כך למשל, תוכלו להחליף את כל המגירות במטבח למגירות בעלות מנגנון לסגירה מבוקרת, תוכלו לשלב כיריים חשמליים המבוססים על אינדוקציה חשמלית, תוכלו לשלב מנגנונים מתוחכמים לפתיחה של דלתות, או יצירת נישות מתוחכמות לאחסון כלי מטבח ועוד. בסופו של דבר, תוכלו לבנות מטבח הכולל בתוכו שורה של אלמנטים מיוחדים שהופכים אותו לכשיר להיכלל תחת הכותרת של מטבחים מיוחדים.

הדרך שלכם להפוך את המטבח שלכם למטבח יוצא דופן

במרכז המטבחים של רמ אור תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע שלנו ולקבל סקירה מקיפה על כל האמצעים שבאמצעותם תוכלו להפוך את המטבח שלכם למטבח מיוחד. במסגרת זו תוכלו לכלול גם רעיונות פרטיים שלכם, ולפעמים דווקא הרעיונות האלה הם שהופכים את המטבח שלכם למיוחד ללא הצורך לפרוץ חסכונות מהבנק. יש לכם רעיון שיהפוך את המטבח שלכם למיוחד? פנו אלינו עוד היום ואנו נדאג להוציא את הרעיון שלכם אל הפועל.

רמ אור מטבחים וארונות – כל סוגי המטבחים

רמ אור היא חברת בוטיק המתמחה בייצור, עיצוב ותכנון של מטבחים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח, התקציב העומד לרשותו וטעמו האישי. החברה מיישמת טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, ומציעה מטבחים מודרניים, יוקרתיים, קלאסיים, קטנים, כפריים ועוד במסגרת קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו. חברת רמ אור פעילה מזה 25 שנה בשוק המטבחים הישראלי ומציעה את שירותיה לשורה ארוכה של לקוחות במגזר הפרטי, במגזר העסקי ובמגזר המוסדי.

מטבחים מיוחדים ומעוצבים

מטבחים חדשים ושדרוג מטבח קיים עושים רק בחברה המובילה בארץ!
whatsapp instagram