הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים מודרניים

מה הופך מטבח למטבח מודרני? האם אלו רק מכשירי החשמל המשולבים בו? האם אלו הטכנולוגיות המשולבות בו, או שאולי מדובר גם בעיצוב? ובכן, כאשר מדברים על מטבחים מודרניים מדברים בראש ובראשונה על קו העיצוב שלהם. העיצוב המודרני הוא עיצוב המשלב צבעים נקיים, מרקמים חלקים וקווים ישרים ומסותתים מצד אחד או קווים זורמים ומפוסלים מצד שני. סביב אלה ישנם עוד שורה של אלמנטים עיצוביים המשולבים במטבח על מנת ליצור את הלוק המודרני שכל אחד יכול לזהות כבר במבט ראשון.

אפשר לראות שזה מודרני

כל אחד יכול לזהות עיצוב מודרני, בין שמדובר על מטבח ובין שמדובר על משרד, חדר שינה או סלון. לבטח קרה לכם לא פעם שנכנסתם למשרד חדש, לבית של חברים או בני משפחה והרושם שנוצר אצלכם היה שמדובר במקום מודרני, גם בלי שידעתם להסביר את זה ברמה מקצועית. במקרים אחרים נכנסתם למקומות אחרים והרגשתם שמדובר במקום יותר וינטג', או מקום עם אופי כפרי וחמים, וגם במקרים האלה לא ידעתם לרדת לפרטים המקצועיים של העניין.

קראו עוד על פינות אוכל יוקרתיות

מודרניות עיצובית ופונקציונלית גם יחד

ברם אור מטבחים תוכלו למצוא מגוון רחב של מטבחים בשלל עיצובים וסגנונות עיצוב, ובין היתר גם מטבחים מודרניים אותם תוכלו לבחור מן המדף או לעצב מאפס בסיוע אנשי המקצוע והעיצוב שלנו. במטבחים אלה נסייע לכם להגדיר את קו העיצוב, את האלמנטים העיצוביים ואת כל חבילת המרכיבים שיוצרים בסופו של דבר מטבח מודרני, חדשני ומרהיב ביופיו, לא רק ברמת העיצוב אלא גם ברמה הפונקציונליות ורמת השימושיות שהוא מציע.

מטבחים מותאמים אישית ברם אור

רם אור היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית בסגנונות מודרניים, יוקרתיים, קלאסיים, כפריים, קטנים ועוד. רם אור פעילה בשוק המטבחים הישראלי מזה 25 שנה ומשרתת מאות לקוחות בכל רחבי הארץ ממרכז העיצוב, הייצור והמכירה של החברה בראשון לציון. החברה מיישמת טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים של תכנון ועיצוב מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, במטרה ליצור קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו, או לעצב אותו מאפס.

מטבחים מודרניים מעוצבים

מטבחים מודרנים נוספים תוכלו למצוא באלונים מטבחי פורמייקה
whatsapp instagram