מטבחים כפריים


מטבחים כפריים במגוון סגנונות עיצוב

מה אתם מדמיינים כאשר אתם חושבים על המונח מטבחים כפריים? האם בראשכם עולה תמונה של מטבח עשוי עץ מלא בגווני אדמה? האם התמונה הזאת כוללת את כל מרכיבי המטבח באותו צבע כפרי עם מראה בולט של עץ מלא? אם זה הוא אכן המצב, אתם רוצים לדעת שמטבח כפרי יכול להיות הרבה יותר מגוון מכך ועדיין לשמור על האופי והמראה הכפרי שלו. למעשה, אנשים רבים אוהבים את המראה הכפרי, אך רוצים לשלב אותו באלמנטים נוספים, אולי מודרניים, אולי קלאסיים, אולי יוקרתיים.

שילובי סגנונות במטבח ייחודי לכם

אצל רמ אור מטבחים וארונות תוכלו למצוא את כל הסגנונות של מטבחים כפריים החל מהמטבח הכפרי הקלאסי, עשוי כולו עץ מלא עם מרקמי עץ בולטים, דרך מטבחי עץ מלא המשלבים אלמנטים מודרניים וכלה במטבחים היוצרים תמהיל ייחודי ויוצא דופן של אלמנטים כפריים, מודרניים וקלאסיים שיעניקו לכם מטבח המתאים רק לכם, מטבח שאין לאף אחד אחר. יחד עם זאת, עליכם לזכור שעץ מלא אינו ניתן לשילוב בכל חלקי המטבח, וכך למשל, דלת ארון מעץ מלא עלולה להוביל לעיוות של הצירים בתוך זמן קצר, בגלל משקלה
מטבחים מעוצבים זה רם אור


המומחים של רמ אור

מומחי המטבחים של רמ אור מטבחים וארונות יסייעו לכם בתכנון ועיצוב המטבח שלכם, יחשפו אתכם בפני שלל אפשרויות שאתם אולי לא מכירים, ויעבירו את המטבח שלכם לייצור במרכז הייצור המתקדם של רמ אור בראשון לציון. כל מטבח בסגנון כפרי שעולה בראשכם, אנחנו יודעים לייצר ואתם רק צריכים ליצור איתנו קשר כדי לספר לנו על מה אתם חולמים, ומה הוא המטבח שהייתם רוצים לראות בבית שלכם.


רמ אור מטבחים בהתאמה אישית

רמ אור מטבחים וארונות היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, התקציב העומד לרשותו וטעמו האישי. החברה פעילה מזה 25 שנה ואוחזת במוניטין של איכות ושירות, מוניטין שעובר בחברה מדור לדור. החברה מיישמת טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, ומציעה מטבחים מודרניים, יוקרתיים, קלאסיים, קטנים, כפריים ועוד במסגרת קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו.

מטבחים כפריים מעוצבים