הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים כפריים מודרניים


מטבחים כפריים מודרניים

בתהליך החיפוש ובחירת המטבח, הדבר הראשון שאתם רוצים להיות סגורים עליו הוא הנושא של סגנון העיצוב. לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות עיצוב כדוגמת עיצוב כפרי, עיצוב מודרני, עיצוב קלאסי, עיצוב יוקרתי ועוד. על פי סגנון העיצוב שבחרתם, תוכלו למקד את מאמצי החיפוש, ולהיות יעילים יותר בהגדרת קווי העיצוב, המרכיבים שישולבו במטבח וכדומה. אחד מסגנונות העיצוב הייחודיים ביותר הוא סגנון מטבחים כפריים מודרניים המשלב בין סגנון עץ מלא כפרי ובין קווים מפוסלים וזורמים מאסכולת העיצוב המודרנית.

כל שילוב של כל סגנון עיצוב

הסגנון הכפרי הוא סגנון חם ונעים המשרה אווירה שרובנו פשוט אוהבים אותה. מן הצד השני, אנחנו רוצים שהמטבח שלנו ייראה גם מודרני ואטרקטיבי, ובדיוק עבור מצבים אלה ניתן לייצר מטבחים כפריים מודרניים המשלבים בין שני סגנונות העיצוב. באולם התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מטבחים בכל סגנונות העיצוב, וכן ממגוון רחב של שילובי סגנונות על פי בחירתכם. למעשה, תוכלו להוציא אל הפועל כל שילוב של כל סגנונות עיצוב, במסגרת תכנון, עיצוב וייצור מטבח בהתאמה אישית תפורה למידות הלקוח, שירות המוצע על ידי רמ אור.
 

כל המידע שאתם זקוקים לו לקבלת החלטה

על מנת להתרשם מכל מגוון האפשרויות העומדות בפניכם, אנו מזמינים אתכם להגיע אל מרכז תצוגת המטבחים של רמ אור, לשוחח עם אנשי המקצוע של החברה, ולקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו בעניין העיצוב, הייצור הטכני, מרכיבי ופריטי העיצוב, צבעים, מרקמים, חומרי גלם, שילובי צבעים וכל פרט אחר שאתם זקוקים לו על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

רמ אור מטבחים וארונות בכל סגנון עיצוב

רמ אור היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, התקציב העומד לרשותו וטעמו האישי. חברת רמ אור מיישמת טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, ומציעה מטבחים מודרניים, יוקרתיים, קלאסיים, קטנים, כפריים ועוד במסגרת קטלוג עשיר ומגוון בו יכול כל אחד למצוא את המטבח שלו. החברה ממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון ופעילה מזה 25 שנה, משרתת שורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ, ומציג מוניטין יוצא דופן של איכות ושירות ללא פשרות.

מטבח

מטבחים קולקציית 2019 – אל תפספסו והיכנסו לאתר שלנו עוד היום
whatsapp instagram