הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים יוקרתיים

לא כולם בוחרים את המוצרים שהם קונים לפי המחיר. מרבית האנשים מחפשים את המטבחים הזולים ביותר שאפשר, מעט מהם דווקא רוצים שהמטבח יעלה כמה שיותר יקר, ולאחרים זה פשוט לא משנה. הם פשוט יודעים איך הם רוצים את המטבח שלהם, והם ישלמו כל מה שצריך כדי להשיג את זה. אם גם אתם מחפשים מטבחים יוקרתיים, אתם רוצים לעשות את זה במקום הנכון ועם אנשי המקצוע הנכונים, כי גם אם אתם מוכנים להשקיע את כל מה שצריך, זה לא אומר שאתם לא מצפים לקבל את התמורה בדיוק כפי שצריך.

מטבחים יוקרתיים תצוגה

עבודה מקצועית מקצה לקצה

ברם אור מטבחים תוכלו למצוא מגוון רחב של מטבחים מן המדף, אבל בעיקר מטבחים בהתאמה אישית אותם אנו בונים עבורכם בהתאם לדרישות שלכם, ובהתאם לשיקולים מקצועיים עיצוביים וטכניים של מומחי המטבחים שלנו. במידה ואתם קונים את המטבח במסגרת עיצוב פנים של הבית, או שהבית שלכם מעוצב בצורה המחייבת מעורבות של מעצב פנים איתו אתם עובדים באופן קבוע, נוכל להתחבר אל איש המקצוע שלכם ולעבוד איתו בשיתוף פעולה, במטרה אחת ברורה לייצר עבורכם את המטבח שאתם רוצים, בדיוק כפי שאתם רוצים אותו, ומעבר לכך.
מטבחים קולקציית 2019 – אל תפספסו והיכנסו לאתר שלנו עוד היום


ייצור מטבחים בכל רמת מורכבות

מטבחים יוקרתיים, פרט לכך שהם כוללים בדרך כלל את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ואת המנגנונים המתוחכמים ביותר, הם גם מגיעים בעיצובים מורכבים במיוחד עם שילובי חומרים מגוונים כשמאחורי כל קו עיצוב, כל זווית וכל מידה מסתתרת מחשבה מעמיקה. כל אלה דורשים אנשי מקצוע מומחים ואת כולם תוכלו למצוא ברם אור מטבחים.

מטבחים יוקרתיים מעוצבים

היסטוריה של מטבחים מנצחים

רם אור היא חברת בוטיק המתמחה בעיצוב, תכנון וייצור מטבחים על פי מידה. חברת רם אור ממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון ופעילה מזה 25 שנה בשוק המטבחים הישראלי, מספקת שירות לשורה ארוכה של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ, ואוחזת במוניטין יוצא דופן של איכות ושירות ללא פשרות, מוניטין שאותו מטפחת החברה מדור לדור. בתהליכי הייצור של המטבחים מיישמת החברה טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי.

 
whatsapp instagram