הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מטבחים בראשון לציון


 

ראשון לציון נחשבת לאחת הערים המרכזיות בישראל בכל הקשור לריהוט הבית, ובכלל זה גם במגוון העסקים והחברות הפעילות בה ואשר מציעים מגוון רחב של דגמי מטבחים בראשון לציון. העובדה שישנם כל כך הרבה בתי עסק המרוכזים במקום אחד ומציעים שירות דומה, היא עובדה חשובה כאשר אתם נזקקים לאותו השירות ובמקרה הזה לאותו מוצר. הקירבה בין החנויות השונות באותה העיר, ובמרבית המקרים באותו אזור התעשייה ממש, הופכת את תהליך החיפוש, השוואת הדגמים והשוואת המחירים לקלה ויעילה הרבה יותר.


מטבחים מן המדף או מטבחים בהתאמה אישית

רם אור מטבחים היא חברה המתכננת, מעצב ומייצרת מטבחים בהתאמה אישית ואת אולם התצוגה של החברה תוכלו למצוא בראשון לציון. החברה מציעה מגוון רחב של דגמי מטבחים, החל בדגמים ישירות מן המדף, וכלה במטבחים על פי תכנון ועיצוב ייחודי לחלוטין משלכם. במטבח שלכם תוכלו לשלב כל רעיון שעולה בראשכם או שראיתם במקום אחר, כל חומר גלם, כל קו עיצוב וכל טכנולוגיה שאתם מכירים ושהייתם רוצים לכלול אותה במטבח הפרטי שלכם.

מלווים אתכם לכל אורך תהליך התכנון והעיצוב

בנוסף לכך, מומחי המטבחים של רם אור אותם תוכלו למצוא באולם התצוגה של מטבחים בראשון לציון, עומדים לרשותכם בכל עת על מנת לחושף אתכם בפני אפשרויות חדשות שטרם הכרתם, סגנונות עיצוב ייחודיים שיכולים להתאים לכם בדיוק, וכמובן כדי לבצע יחד אתכם את כל תהליך התכנון והעיצוב של המטבח, לפני שהוא מועבר לייצור קפדני ומסודר במרכז הייצור של החברה.

מטבחים במחירים ששוברים את השוק – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר במחיר הטוב ביותר!


סטנדרטים גבוהים ויוצאי דופן

רם אור היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בייצור מטבחים כמוצרי מדף ובהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח והתקציב העומד לרשותו. חברת רם אור ממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון ומציעה את התמחותה מזה 25 שנה לשורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ. לחברה מוניטין רב בנושאי איכות ושירות, מוניטין שעובר בחברה בצורה קפדנית מדור לדור. תכנון, עיצוב וייצור המטבחים מבוססים על סטנדרטים גבוהים ויוצאי דופן בשוק המטבחים הישראלי, ומאפשרים לכם ליהנות בדיוק מהמטבח עליו חלמתם יהיו מאפייניו אשר יהיו.

מטבח
whatsapp instagram