הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מחירי מטבחים


מחירי מטבחים דומים למטבחים שונים לגמרי

אם אתם מחפשים מטבח חדש לבית, ולא משנה באיזה סגנון ובאיזה גודל, מחיר המטבח הוא לבטח אחד הפרמטרים המרכזיים בביצוע הבחירה, וזה בסדר גמור. יחד עם זאת, בכל הנוגע לנושא של מחירי מטבחים, אתם רוצים לדעת שהמחיר יכול להשתנות מאוד עבוד מטבחים מאוד דומים ולהיפך, אתם יכולים לעצב לעצמכם מטבחים שונים ומגוונים באותה רמת המחיר. כך למשל, ייתכן שתיכנסו לחנות ויוצג לכם מטבח אטרקטיבי במחיר מסויים. אתם רוצים לדעת שבאותו המחיר ממש תוכלו לייצר לעצמכם מטבח הרבה יותר טוב עבורכם.

לשנות את המטבח באותו המחיר

העניין הוא שלצורך כך יהיה עליכם להיעזר בייעוץ מקצועי שיכול להביא בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, ואת האופן בו אתם יכולים לעשות טרייד אוף בין רמת מחיר ובין המרכיבים שאתם משלבים במטבח. כך למשל, אם אתם מחפשים מטבח כפרי ייתכן שיוצע לכם מטבח שעשוי כולו מעץ מלא, כולל דלתות ארונות המטבח. יחד עם זאת, דלתות עץ מלא זה אולי אטרקטיבי אבל יכול להכביד מאוד על הצירים ולגרום לכיפופם בתוך זמן קצר.

ייעוץ מקצועי לכל אורך הדרך

את הדלתות תוכלו להחליף לעץ מעובד דמוי עץ מלא, לחסוך כסף רב רק על מרכיב זה, ובמקומו לשלב מרכיבים נוספים שישדרגו את המטבח הכולל. כאמור, לצורך זה אתם צריכים את הידע המקצועי והעצה של אנשי מקצוע, ואת אנשי המקצוע האלה תוכלו לפגוש בכל יום במרכז המטבחים של רמ אור מטבחים וארונות. אנו עומדים לרשותכם בכל עת, ונסייע לכם להכיר את כל הפרמטרים המשפיעים על מחירי מטבחים.

מרכז המטבחים הארצי של רמ אור

רמ אור היא חברה המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית בהתאם צרכי הלקוח, מסגרת התקציב העומד לרשותו והעדפותיו האישיות. חברתנו ממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון ופעילה כחברת בוטיק משפחתית מזה 25 שנה, במהלכן אנו מספקים שירות לשורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ. חברת רמ אור היא בעלת במוניטין יוצא דופן של איכות ושירות, מוניטין שאותו מטפחת החברה בקפדנות לאורך שנים ואשר עובר בחברה מדור לדור. את המטבחים מייצרת החברה במרכז הייצור באמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי.

מחירי מטבחים בהתאמה אישית

מטבחים במבצע מטורף! לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ונשמח לעזור
whatsapp instagram