הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

חידוש מטבחים


חידוש מטבחים בכל מצב ובכל גודל

אם יש לכם מטבח שאתם מאוד אוהבים, שאתם מחוברים אליו רגשית ושמשמש אתכם בצורה מיטבית, אבל אתם אינכם מרוצים מהמצב אליו הוא הגיע עם אין ספור קילופים, פיצוצי עץ בכל פינה, מגירות חורקות או דלתות נוטות על צידן, אתם אינכם צריכים לקנות מטבח חדש. תוכלו להשאיר את המטבח הקיים שלכם ולהמשיך ליהנות ממנו כמו שאתם אוהבים, לאחר שתעבירו אותו תהליך של חידוש מטבחים, תהליך המבוצע על ידי אנשי מקצוע בלבד.

החלפת מרכיבים ושחזור המטבח המקורי

במסגרת תהליך החידוש כפי שמוצע לכם על ידי רמ אור מטבחים וארונות, אנו מבצעים החלפה של כל משטחי המטבח, ובוחנים כל רכיב במטבח עד רמת הבורג, הציר והידית. כל דבר הדורש החלפה יוחלף, בין שמדובר בבורג חלוד ובין שמדובר בפאה של ארון שכבר נמצאת על סף קריסה. למעשה, אנו מחליפים את כל המרכיבים המציגים רמה גבוהה של שחיקה על פי מיטב שיפוטם של מומחי חידוש מטבחים שלנו, וחלק מן המרכיבים מוחלפים כברירת מחדל ללא קשר למצבם.

בדיוק אותו מטבח או עם מראה רענן וטרי

בסוף התהליך תוכלו לקבל לידיכם את המטבח שלכם בחזרה כשהוא נראה בדיוק כפי שהייתם רגילים אליו, ואם תרצו נוכל לשלב אלמנטים עיצוביים חדשים, להוסיף חומרי גלם, צבעים, שילובי צבעים ומרקמים חדשים הכל על פי בחירתכם ובמטרה לרענן את מראה המטבח האהוב עליכם. צרו איתנו קשר עוד היום, הגיעו אל אולם התצוגה שלנו וקבלו את העצות המקצועיות הטובות והיסודיות ביותר בשוק המטבחים הישראלי, ישירות ממומחי המטבחים של רמ אור מטבחים וארונות.

רמ אור מטבחים וארונות מקצוענים בעולם המטבחים

רמ אור מטבחים וארונות מציעה מגוון רחב של שירותי תכנון, עיצוב וייצור מטבחים בהתאמה אישית בכל מידה, כל סגנון עיצוב, וכל רעיון שיכול לעלות בראשכם. רמ אור היא חברת בוטיק משפחתית הממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון ופעילה מזה 25 שנה בשוק המטבחים הישראלי. החברה מספקת שירות למגוון רחב של לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים בכל רחבי הארץ, ומציעה את כל סוגי המטבחים ואת היכולת הפשוטה להגשים כל חלום שיש לכם על המטבח האולטימטיבי.

מטבח

מטבחים מעוצבים זה רם אור
whatsapp instagram