הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

חידוש ארונות מטבח

אם יש לכם מטבח שאתם מאוד אוהבים, מטבח שמתחבר לזכרונות שלכם מהבית, מטבח שמשרת אתכם יפה ומחזיק מעמד לאורך שנים, אתם לא חייבים להחליף אותו במטבח חדש, גם אם המצב שלו כבר לא כתמול שלשום. אחד הפתרונות הטובים ביותר למצבים אלה הוא חידוש ארונות מטבח, תהליך מקצועי המתבצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בהיבטי העיצוב, בהיבטים הטכניים ובתחום המטבחים בכלל, ויכולים לחדש את המטבח שלכם מכל מצב למצב של מטבח חדש בכל סגנון עיצוב שתבחרו.

החלפת רכיבים והוספת רכיבים חדשים

רמ אור מטבחים וארונות מציעה לכם רמה מקצועית מובילה עם שורה של אנשי מקצוע המתמחים בעולם המטבחים ומסוגלים לקחת את המטבח הנוכחי שלכם ולחדש אותו לחלוטין, תוך שמירה על המאפיינים שאתם אוהבים בו. בשלב ראשון, נבחן את מצב המטבח שלכם ונבצע החלפה של כל החלקים שעברו שחיקה אינטנסיבית עד כדי מצב המחייב את החלפתם ובכלל זה נכנסים מרכיבים גדולים כמו דלתות, מגירות, מדפים וארונות שלמים, וכן כמובן החלפה שיטתית וגורפת של כל הברגים, הצירים, הידיות וכדומה.

מטבח חדש לגמרי

במסגרת התהליך של חידוש ארונות מטבח תוכלו להחליט גם מה יהיה המראה החדש של המטבח שלכם, סגנון העיצוב, שילובי הצבעים והמרקמים, ואפילו בחירת חומרים חדשים שלא היו קיימים כלל במטבח המקורי. כך למשל, תוכלו להוסיף שילובי אלומיניום, עץ מלא, פולימרים מוקשחים וזכוכית, או כל שילוב אחר שנראה לכם, הכל בתמיכה מקצועית של אנשי המקצוע של רמ אור מטבחים וארונות.

רמ אור מטבחים וארונות בונים לכם מטבח חדש

רמ אור מטבחים וארונות היא חברה המתמחה בתכנון, עיצוב ובנייה של מטבחים מותאמים אישית על פי תקציב הלקוח, העדפות הלקוח וטעמו האישי. החברה פעילה בישראל כבר 25 שנה ומנהלת את פעילותה ממרכז המטבחים בראשון לציון, משם מספקת החברה שירות למגוון רחב של לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, ומטפחת את המוניטין יוצא הדופן שלה כחברה שמגשימה את חלום המטבח של כל לקוח ולקוח. פעילות הייצור של החברה מבוססת על טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי.

   
whatsapp instagram