הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

חברות מטבחים

עד כמה ההחלטה שלכם לגבי המטבח הנבחר צריכה להיות מושפעת מזהותן של חברות מטבחים אותן אתם בודקים? האם אתם צריכים לחפש מטבחים בעלי מותג מסויים בלבד? ובכן, התשובה היא שמותגים הם בהחלט כלי צרכני חשוב שיכול לסייע לכם בקבלת החלטות רכישה במגוון רחב של שירותים ומוצרים, אבל דווקא בעולם הריהוט, האפשרויות הטובות באמת עשויות להמתין לכם הרחק ממותגי המיין סטרים או מכל מותג אחר.

מעצבים מטבחים מאפס

באולם התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי מטבחים בייצור איכותי, ובגימור יוצא דופן, בכל סגנון עיצוב שתבחרו, בכל מידה ומתאימים לכל מסגרת תקציב העומדת לרשותכם. למעשה, תוכלו לבחור בין שורה של דגמים מובנים מן המדף, או שתוכלו לתכנן ולעצב את המטבח שלכם מאפס בסיוע אנשי המקצוע שלנו שינחו אתכם גם בהיבטי העיצוב של המטבח וגם בהיבטים הטכניים והפונקציונליים, עד הפרט הקטן ביותר.

כל מטבח שאתם חולמים עליו

אנו מזמינים אתכם להגיע אל מרכז התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות ולגלות שאצלנו תוכלו להזמין כל מטבח שאתם חולמים עליו, ללא קשר למותגי חברות מטבחים, פשוט עבודת נגרות וביצוע ברמה אחרת. בין שאתם מחפשים מטבח כפרי, בין שאתם מחפשים מטבח מודרני, ובין שאתם מחפשים מטבח יוקרתי או קלאסי, ברמ אור מטבחים וארונות אנו עורכים לתכנן עבורכם את המטבח, לעצב אותו בהתאם לדרישותיכם ולמיטב המלצות הצוות המקצועי, ולייצר אותו עבורכם בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק המטבחים הישראלים.

רמ אור מטבחים וארונות בונה לכם את מטבח החלומות

רמ אור מטבחים וארונות היא חברת בוטיק משפחתית המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, התקציב העומד לרשותו וטעמו האישי. חברת רמ אור ממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון ופעילה מזה 25 שנה בשוק המטבחים הישראלי. החברה משרתת שורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ, ואוחזת במוניטין של איכות ושירות ללא פשרות. ייצור המטבחים מבוסס על טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, וברמה המבטיחה לכם את מטבח איכותי בגימור מושלם בדיוק כפי שאתם רואים אותו בדמיונכם ממש עכשיו.

חברות מטבחים במרכז
 
whatsapp instagram