הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דוגמאות של מטבחים

את המטבח שלכם אתם לא אמורים לקנות מתוך קטלוג, בדיוק כפי שאת הבגדים שלכם אתם לא קונים מתוך קטלוג. הקטלוג הוא אמצעי המסייע לכם בתהליך הבחירה, ההתרשמות, גיבוש התמונה הסופית של המטבח המועדף עליכם, אך בסופו של דבר יהיה עליכם להיחשף למספר דוגמאות של מטבחים, להרגיש אותם, לעמוד מולם ולספוג את האווירה, ורק אז תוכלו להתחיל להתכנס לקראת החלטה סופית. את הדוגמאות האלה תוכלו לראות באולמות תצוגה של מטבחים, והדברים נכונים גם כאשר אתם מעצבים לעצמכם מטבח תפור אליכם

לחוות את המטבח בגוף ראשון

כאשר אתם מזמינים מטבח בהתאמה אישית, אתם לא יכולים למעשה לחוות אותו לפני שהוא יוצר, אבל אתם בהחלט יכולים לחוות את האלמנטים השונים המרכיבים אותו באמצעות בחינת דוגמאות של מטבחים באולמות תצוגה. כך למשל, אם אתם בוחנים את האפשרות לשלב אי במרכז המטבח, ואתם תוהים גם לגבי הגודל המתאים לכם ביותר, תוכלו לבחון את האווירה והשימושיות שמספק אי למטבח, ואת ההתאמות הנדרשות למטבח הפרטי שלכם תוכלו לעשות לאחר מכן.

דוגמאות של מטבחים דקורטיבים
מטבחים קולקציית 2019 – אל תפספסו והיכנסו לאתר שלנו עוד היום


לקבל את כל המידע הנדרש

באולם התצוגה של רמ אור מטבחים וארונות תוכלו להיחשף למגוון רחב של דגמי מטבחים במגוון רחב של דוגמאות וסגנונות עיצוב, מגוון צבעים, מרקמים וחומרי גלם. כמו כן, תוכלו ליהנות מייעוץ צמוד של אנשי המקצוע של רמ אור, הן בהיבטי העיצוב של המטבח והן בהיבטים הפונקציונליים והשימושיים של תכנון המטבח. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים, וכמובן להגיע ולהתרשם מדגמי המטבחים המוצעים על ידינו.

לעצב את מטבח החלומות ברמ אור מטבחים וארונות

רמ אור מטבחים וארונות היא חברה המתמחה בייצור, תכנון ועיצוב של מטבחים בהתאמה אישית ללקוח. החברה מתמחה בתפירת מטבחים לפי מידות הלקוח, בהתאם למסגרת התקציב העומד לרשותו ובהתאם לטעמו האישי. החברה פעילה מזה 25 שנה בשוק המטבחים הישראלי, ומציעה את שירותיה למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ, במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. ייצור המטבחים של רמ אור מבוצע באמצעות אמצעי ייצור מתקדמים וחדשניים המבטיחים רמת ייצור וגימור מן הגבוהות ביותר בשוק הישראלי.

דוגמאות של מטבחים מעוצבים
whatsapp instagram