הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

ארונות מטבח עליונים

בחירת המטבח המתאים לכם ביותר היא משימה לא פשוטה במסגרתה יהיה עליכם לגבש את תכנית העיצוב של המטבח ולבחור שורה ארוכה של מרכיבים החל בארונות תחתונים, ארונות מטבח עליונים, נישות, אי למטבח, כסאות וכדומה, וכן לקבל החלטות לגבי הטכנולוגיות והמנגנונים שתשלבו במטבח לרבות מנגנוני פתיחה וסגירה של מגירות ודלתות ועוד. את כל זה יהיה עליכם לבצע כשאין לכם את הידע המקצועי הנדרש, סביב מוצר שאתם קונים אולי פעם או פעמיים בחיים.

מתאימים לכם מטבח תפור אישית

בדיוק את זה אנחנו ברמ אור מטבחים וארונות מבינים היטב, ומעמידים לרשותכם שורה של יועצים מקצועיים בתחום העיצוב, הטכנולוגיה וייצור המטבחים, יועצים שיעניקו לכם את כל המידע הדרוש לכם בהיבטי העיצוב, בהיבטים הטכניים ובהיבט הכללי של התאמת המטבח להעדפות האישיות שלכם, לגודל חדר המטבח שלכם, למסגרת התקציב העומדת לרשותכם ולתמונת המטבח שיושבת אצלכם ממש ברגעים אלה בראש.

כל המידע, כל הדגמים, כל הפרטים


אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו, להגיע אל מרכז המטבחים של רמ אור מטבחים וארונות בראשון לציון, להתרשם ממגוון רחב של מערכות מטבח שלמות, ארונות מטבח עליונים, איים למטבח, אין ספור דגמים של מגירות, דלתות, חומרי גלם, צבעים, מרקמים, שילובי צבעים, שילובי חומרים ועוד. אנשי המקצוע שלנו עומדים לרשותכם, ישבו איתכם, יסבירו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת, העיקר שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, סביב מוצר שצפוי ללוות אתכם עוד שנים רבות וארוכות קדימה. מטבחים במחירים ששוברים את השוק – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר במחיר הטוב ביותר!


רמ אור מטבחים וארונות לכל סוגי המטבחים בהתאמה אישית

רמ אור היא חברת בוטיק המתמחה בייצור מטבחים בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, התקציב העומד לרשותו וטעמו האישי. ייצור המטבחים בחברה מבוסס על טכנולוגיות ייצור מתקדמות וסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי. רמ אור מטבחים וארונות ממוקמת באזור התעשייה החדש של ראשון לציון ופעילה מזה 25 שנה, משרתת שורה ארוכה של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ, ובעלת מוניטין יוצא דופן של איכות ושירות ללא פשרות, מוניטין שעובר בחברה מדור לדור בצורה מוקפדת ושיטתית.

מטבח
whatsapp instagram