הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

אי מטבח


אחד המוטיבים המודרניים ביותר בעולם המטבחים הוא אי מטבח

המשולב כמעט בכל מטבח חדש המעוצב בצורה מודרנית. העניין הוא שלא תמיד המטבח שלכם הוא בגודל של אותם מטבחים המצולמים לקטלוגים, ולא תמיד יש לכם מקום לאי גדול באמצע המטבח. באולם התצוגה של אור מטבחים תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות המותאמים אישית לכל לקוח ולקוח, וביניהם גם איים המותאמים לצרכים ולמגבלות השטח של הלקוח.  

משטח אוכל, משטח עבודה ועמדת אחסון

האי המוצב באמצע המטבח יכול לשמש לשורה של מטרות: הוא מכיל מגירות ונישות בהן ניתן לאחסן כלי מטבח ולהציב פריטי עיצוב מגוונים, הוא כולל משטח גדול של שמעון חסון שיש שיכול לשמש כמשטח עבודה נוסף פרט למשטח השיש המרכזי של המטבח, והוא יכול לשמש גם כשולחן אוכל וסביבו כסאות לבני המשפחה. כל שאתם צריכים לעשות כדי להכניס אי מטבח למטבח שלכם הוא להחליט להוציא את שולחן האוכל מהמטבח ולשלב אותו בתוך הפונקציונליות של האי.

התאמה מלאה לדרישות הלקוח

ברמ אור מטבחים וארונות תוכלו למצוא פתרונות מגוונים ושלמים המציעים לכם כל סידור של מגירות ונישות, אפשרות לבניית האי בכל מידה ובכל גובה, וכמובן התאמה של כסאות בהתאם לגובה האי ומספר בני המשפחה. מאחר ואי במרכז המטבח משמש גם לעבודת הכנת האוכל במטבח, הוא בדרך כלל גבוה יותר מאשר שולחן אוכל, ולכן הכסאות הנדרשים הם כסאות מוגבהים ואותם תוכלו למצוא אצלנו בכל מידה, בכל עיצוב ובכל גובה שבו תבחרו. צרו קשר עוד היום והתרשמו ממגוון רחב של איים למטבח בעיצוב המועדף עליכם.

רמ אור מטבחים וארונות - מובילים בעולם המטבחים

רמ אור מטבחים וארונות היא חברה המתכננת, מעצבת ומייצרת מטבחים מזה 25 שנה הן עבור המגזר הפרטי, הן עבור המגזר העסקי והן עבור המגזר המוסדי. לרשותנו יכולות ייצור מתקדמות בסטנדרטים גבוהים מעבר למקובל בשוק המטבחים הישראלי, מה שמאפשר לנו לבצע כל עבודת מטבח בהתאמה אישית להעדפות הלקוח, טעמו האישי ומסגרת התקציב העומד לרשותו. חברת רמ אור מטבחים וארונות היא חברה בעלת מוניטין רב בשוק המטבחים הישראלים, מוניטין שהולך איתה כבר יותר משני עשורים.

מטבח
whatsapp instagram