הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

אדריכלים


כיצד נמצא את האדריכל / מעצב הפנים המתאים ביותר?

יש לבדוק את ניסיונו של האדריכל / מעצב הפנים בתכנון פרויקטים מסוג הפרויקט בו אנו מעוניינים. אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים ורציניים, יציעו לנו את ליווי הפרויקט שלנו משלב הסקיצות הראשוניות, דרך הכנתם של היתרי בנייה, הגשת תוכניות עבודה מפורטות על פי כל הקריטריונים המקצועיים, ועד לרמת עיצוב פנים תוך שיתוף מלא שלנו בכל שלביו. התוצאות חייבות להיות הן פונקציונאליות והן ייחודיות לנו לאופיינו ולאורח החיים המיוחד שלנו. מובן כי אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים מיטיבים להפוך כל מגבלה בשטח ליתרון, ומתכננים את הפרויקט בניצול מרבי של השטח, מתוך ראייה רחבה ומתוך ניצול ועשיית שימוש ביתרונות המיוחדים של השטח, החלל והסביבה . תפיסת התכנון של אדריכלים ומעצבי פנים רבים מחייבת התייחסות מיוחדת וקשר הדוק בין פנים לחוץ תוך התייחסות לשניהם כאל מקשה אחת. תנאי הסביבה מכתיבים לא אחת את העיצוב הפנימי.

מומלץ לבדוק את ההכשרה המקצועית

אל תתביישו, דרשו לשמוע בפירוט היכן למד האדריכל, היכן השתלם ובקשו לראות המלצות. כמו כן, תוכלו לבקש לראות אפילו תעודות המעידות על הכשרתו פנינו לאדריכלי הבית של רמ אור מטבחים וארונות בשאלות הנוגעות לדרך בחירתם של אדריכלים מתאימים לפרויקטים שונים. אדריכלים בחברת רמ אור מטבחים וארונות סיפרו לנו כי הקו המנחה את החברה בתכנון מטבחים ובתכנון או עיצוב פנים בכלל הוא תשומת לב מרבית לחשיבה יצירתית , תכנון קפדני וראיית צרכי הלקוח במרכז:
אנו תמיד שואפים לפרוץ גבולות על ידי טכנולוגיות בנייה מתקדמות, שימוש בחומרים משובחים וכמובן מחשבה מקורית ויצירתית שמפתיעה את הלקוחות בכלפעם מחדש. אין כמו לראות את התוצאה- בית או משרד שתוכננו בדיוק על פי צרכי הלקוח עד לפרט הכי קטן. הדבר המשמח ביותר הוא תגובות הלקוחות על היצירה החדשה. החיוך, השמחה, ההפתעה , כל אלה מעניקים סיפוק עצום. למרות שאנו אדריכלים עם ניסיון של שנים בכל תחומי העיצוב, אנחנו חווים הנאה בעיסוקנו כל רגע מחדש.
נשמח להמליץ על חברת טופז קרמיקה לעיצוב וחידוש רצפת המטבח והבית שלכם.

מטבח
whatsapp instagram